تبلیغات
--> ? وبسایت طرفداران کریستیانو رونالدو - رونالدو اگر از چین پیشنهاد دارد، بهتر است برود
.

رونالدو اگر از چین پیشنهاد دارد، بهتر است برود


 عملکرد نه چندان خوب کریستیانو در بازی شب گذشته رئال برابر سلتا که به شکست 1-2 کهکشانی ها
ختم شد واکنش تند عده ای از رئالی ها را به دنبال داشت.


به گزارش "وبسایت طرفداران کریستیانو رونالدو"، رئال مادرید شب گذشته در دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی کوپا دل ری در سانتیاگو برنابئو دو بر یک مغلوب سلتاویگو شد.این دومین شکست مادریدی ها در این هفته بود. سفیدپوشان یکشنبه پس از ۴۰ بازی، طعم شکست را برابر سویا چشیدند. کریستیانو رونالدو که تک گل مادرید را از روی نقطه پنالتی برابر سویا به ثمر رسانده بود، در بازی دیشب به شدت ضعیف ظاهر شد و نتوانست در نتیجه تاثیرگذار باشد.

هواداران رئال نیز که از دومین شکست تیمشان به شدت عصبانی بودند، از ستاره تیم خود انتقاد کردند. پس از بازی خبرنگار آ.اس به میان هواداران رئال رفت و از آنها در مورد بازی سوال کرد. برخی از هواداران که به شدت از نحوه بازی ستاره تیمشان عصبانی بودند، اعلام کردند اگر رونالدو از چین پیشنهاد دارد، به این کشور برود چون با این شرایط اگر در رئال نماند بهتر است.

طرفداران رئال معتقد بودند رونالدو در این بازی کاملا محو شده بود و نتوانست دروازه حریف را تهدید کند. تعداد ضرباتی که رونالدو به سمت دروازه حریف زد، کمتر از چهار ضربه بود و در کارهای گروهی نیز کمتر شرکت می‌کرد.طبقه بندی: کریستیانو رونالدو، رئال مادرید، کوپا دل ری،
برچسب ها: کریستیانو رونالدو، وبسایت طرفداران کریستیانو رونالدو، هواداران کریستیانو رونالدو، رئال مادرید، کوپا دل ری،

تاریخ : پنجشنبه سی ام دی 1395 | 19:34 | نویسنده : admin | نظرات