تبلیغات
--> ? وبسایت طرفداران کریستیانو رونالدو - اظهار نظر دل بوسکه درباره کریستیانو رونالدو: او بهترین بازیکن تاریخ رئال نیست!!!
.

اظهار نظر دل بوسکه درباره کریستیانو رونالدو: او بهترین بازیکن تاریخ رئال نیست!!!


 ویسنته دل بوسکه، مربس سابق رئال و تیم ملی اسپانیا، کریستیانو رونالدو، برنده 4 توپ طلای دنیا
را بهترین بازیکن تاریخ رئال مادرید نمی داند.


به گزارش "وبسایت طرفداران کریستیانو رونالدو"، ویسنته دل بوسکه سرمربی سابق رئال مادرید و تیم ملی فوتبال اسپانیا در گفت و گویی که با رادیو مارکا داشت درباره شرایط کنونی رئال مادرید سخن گفت.او در ستایش از زیدان گفت:« وقتی زیدان را در کنار زمین می بینید این احساس به شما دست می دهد که تیم او شایسته پیروزی است. من بر این باور هستم که موفقیت زیدان در رئال مادرید شانسی نبوده است. او بازیکن بزرگی بوده و شناخت بسیار خوبی از فوتبال دارد و این باعث موفقیتش شده است.»

 

دل بوسکه ادامه داد:« امروز بازیکنان زیاد در میدان دوندگی ندارند و نهایت تلاش خود را به کار نمی گیرند. اگر مربی بتواند بازیکنان تیمش را از این حیث توجیه کند موفق خواهد شد. رئال مادرید با هدایت زیدان تیم بسیار خوبی شده است. آنها جنگنده و پرتلاش بازی می کنند و از آمادگی بالایی برخوردار هستند.»

 

سرمربی سابق لاروخا در پاسخ به این سوال که آیا رونالدو بهترین بازیکن تاریخ رئال است یا خیر، اینگونه پاسخ داد:« رونالدو بهترین و تاثیر گذارترین بازیکن کنونی رئال مادرید است اما نباید فراموش کرد که رائول و خنتو هم در دوران خودشان بهترین بودند.»طبقه بندی: کریستیانو رونالدو، رئال مادرید،
برچسب ها: کریستیانو رونالدو، وبسایت طرفداران کریستیانو رونالدو، هواداران کریستیانو رونالدو، رئال مادرید، تیم ملی اسپانیا، ویسنته دل بوسکه،

تاریخ : پنجشنبه بیست و سوم دی 1395 | 20:02 | نویسنده : admin | نظرات