تبلیغات
--> ? وبسایت طرفداران کریستیانو رونالدو - رونالدو: به صورت جدی به مربیگری فکر می کنم
.

رونالدو: به صورت جدی به مربیگری فکر می کنم


کریستیانو رونالدو در مصاحبه جدید خود فاش ساخت که
به مربیگری پس از کنار گذاشتن فوتبال فکر می کند.


کریستیانو رونالدو سالی به یاد ماندنی را سپری می کند. او ابتدا با رئال قهرمان چمپیونرلیگ شد تا تعداد افتخاراتش در این تورنمنت به سه برسد و یک ماه بعد توانست در فرانسه با تیم ملی پرتغال، فاتح یورو 2016 شود.

 

رونالدو در مصاحبه با ورلدساکر در مورد قهرمانی در یورو گفت:" هر چیزی که برای اولین بار درش قهرمان می شوید، خاص و فراموش نشدنی است.من سه بار لیگ قهرمانان را برده ام اما قهرمانی در یورو به طور کامل متفاوت بود. احساسی بی نظیر داشتم و بسیار گریه کردم. همیشه دوست داشتم با تیم ملی کشورم یک قهرمانی را تجربه کنم.

پس از پیروزی در فینال، به مردم کشورم، خانواده و هم تیمی هایم فکر می کردم که همه پرتغالی بودند. در فینال، لحظات غم انگیز و شاد را توامان تجربه کردم و همه اینها در یک شب اتفاق افتاد. قهرمانی در یورو، باورنکردنی و ویژه بود." 

رونالدو در بازی فینال به دلیل مصدومیت در دقیقه 30 تعویض شد و به خصوص در وقت های اضافه مثل یک کمک مربی در کنار زمین جوش و خروش از خود نشان می داد. او در پاسخ به سوالی در این رابطه گفت:" در این مورد شوخی نکنید چون آینده من مربیگری است و به آن فکر می کنم."

 

تکرار عنوان قهرمانی چمپیونزلیگ با رئال:" معتقدم توانایی این کار را داریم. اگر در رئال بازی می کنید، باید به این مساله هم فکر کنید. تیم و مربی بزرگی داریم. از دوره قبل، تجربیات خوبی اندوخته ایم و می دانیم که لیگ قهرمانان تا چه اندازه دشوار است و برای قهرمانی نیاز به کمی شانس هم دارید. این یک چالش بزرگ و خوب برای ما محسوب می شود. من خوشبینم و معتقدم که یک بار دیگر قهرمان خواهیم شد."
طبقه بندی: کریستیانو رونالدو، رئال مادرید، تیم ملی پرتغال،
برچسب ها: کریستیانو رونالدو، تیم ملی پرتقال، رئال مادرید،

تاریخ : چهارشنبه هفتم مهر 1395 | 16:57 | نویسنده : admin | نظرات